STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA /FOTORELACJA Z OTWARCIA WYSTAWY: „ZOFIA STRYJEŃSKA – TAJEMNICZE I RADOSNE OPOWIEŚCI”
Otwarcie przygotowanej przez Muzeum w Gliwicach i Muzeum Narodowe w Krakowie wystawy "Zofia Stryjeńska - tajemnicze i radosne opowieści" - 8 marca 2024. Fot. Z. Daniec.

Wernisaż: "Zofia Stryjeńska..." - 8 marca 2024. Od lewej: Światosław Lenartowicz, kurator ekspozycji z MNK, Grzegorz Krawczyk, kierownik ds. programowych MG, Patrycja Gwoździewicz, kuratorka ekspozycji z MG. Fot. Z. Daniec.

Fotorelacja z otwarcia wystawy: „Zofia Stryjeńska – tajemnicze i radosne opowieści”

TERMIN niedziela, 10 marca 2024
Fotorelacja z otwarcia przygotowanej przez Muzeum w Gliwicach wspólnie z Muzeum Narodowe w Krakowie wystawy "Zofia Stryjeńska - tajemnicze i radosne opowieści", które odbyło się 8 marca 2024. Dziękujemy licznie przybyłej Publiczności, kuratorom - Światosławowi Lenartowiczowi z MNK i Patrycji Gwoździewicz z MG oraz Wszystkim, bez których ta wyjątkowa ekspozycja nie mogłaby dojść do skutku. Piękniejszego Dnia Kobiet nie moglibyśmy sobie wymarzyć:) Zdjęcia: Zdzisław Daniec.